Charmia yritysmyynti

Charmia yritysmyynti

Yritys, kiinteistön omistaja tai taloyhtiö, etsitkö luotettavaa ja kotimaista keittiötoimittajaa? Me Charmialla remontoimme keittiöt laadukkaasti, vuosien ammattitaidolla. Meiltä onnistuu myös kylpyhuoneremontit sekä säilytysjärjestelmät monenlaisiin tarpeisiin.

23.04.2022
Jaa

Toteutamme keittiöt kaikenkokoisille toimijoille. Asiakkaina voivat olla niin rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloyhtiöt tai taloteollisuus. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua suunnittelusta toimitukseen ja asennukseen.

Nopea toimitus

Keittiöt suunnitellaan aina mittatilaustyönä kohteeseen sopivaksi. Laajasta valikoimastamme löytyy varmasti sopiva ratkaisu jokaiseen kohteeseen. Kotimaiset tuotteemme tulevat Loimaalta, omalta tehtaaltamme. Paikalliset kauppiaamme sekä pitävät huolen siitä, että toimitus on nopea ja kaikki sujuu niin kuin on sovittu. Tämä onnistuu helposti paikallisten varastojen ansiosta.

Miksi valita Charmia?

Charmia tuotteilla on jopa 25 vuoden takuu ja tuotteemme ovat kotimaista laatutyötä. Kaikki tuotteemme ovat laadukkaita ja kestäviä ja laatu onkin yksi tärkeimmistä arvoistamme, joka on ohjannut tekemistämme jo kahden vuosikymmenen ajan.

Paikalliset varastot, suorat hankintakanavat ja isot ostoerät karsivat ylimääräiset kulut keittiön hinnasta. Voitte valita yrityksenne budjettiin sopivan ratkaisu. Nosta kohteesi arvoa helposti ja nopeasti keittiöremontilla. Meiltä onnistuu niin vanhempien kohteiden remontointi kuin myös uudiskohteet.
Meiltä saat kaiken tarvitsemasi suunnittelusta lähtien, toimitukseen ja toteutukseen. 

Lue lisää tuotannostamme

Paikallista palvelua

Ketjumme koostuu 12 paikallisesta myymälästä. Paikallinen henkilökunta tuntee alueesi keittiötyylit ja erityispiirteet. Voit olla yhteydessä suoraan paikalliseen kauppiaaseen.
Paikalliset varastot mahdollistavat nopean toimituksen tuotteille.


Ota yhteyttä paikalliseen kauppiaaseen

Espoo

Antti Niskanen
Antti Niskanen
Myymäläpäällikkö
0449714114
antti.niskanen@charmia.fi

Hämeenlinna

Petri Jokinen
Petri Jokinen
Suunnittelu ja myynti (kauppias)
050 496 7502
petri.jokinen@charmia.fi

Jyväskylä

Matti Kokkonen
Matti Kokkonen
Kauppias
044 533 9337
matti.kokkonen@charmia.fi

Kokkola

Janet Ojala
Janet Ojala
Myynti
050 363 2266
janet.ojala@charmia.fi

Lahti

Juuso Vaari
Juuso Vaari
Suunnittelu ja myynti
040-162 0314
etunimi.sukunimi@charmia.fi

Loimaa

Timo Koivula
Timo Koivula
Suunnittelu ja myynti
02 763 2277
timo.koivula@charmia.fi

Oulu

Matti Kokkonen
Matti Kokkonen
Kauppias
044 533 9337
matti.kokkonen@charmia.fi

Pori

Petri Viljanen
Petri Viljanen
Suunnittelu ja myynti
050 381 5230
petri.viljanen@charmia.fi

Salo

Annina Kalkas
Annina Kalkas
Kauppias
050 412 1230
annina.kalkas@charmia.fi

Tampere

Tuomas Pärssinen
Tuomas Pärssinen
Suunnittelu ja myynti
050 445 6399
tuomas.parssinen@charmia.fi

Turku

Jenna Lehtinen
Jenna Lehtinen
Myymäläpäällikkö
040 180 9011
jenna.lehtinen@charmia.fi

Vantaa

Matti Kokkonen
Matti Kokkonen
Kauppias
044 5339337
matti.kokkonen@charmia.fi

Ota yhteyttä yrityspalveluihimme

Kysy lisää tai pyydä tarjous. Palvelemme mielellämme!