Charmia yritysmyynti

Charmia yritysmyynti

Yritys, kiinteistön omistaja tai taloyhtiö, etsitkö luotettavaa ja kotimaista keittiötoimittajaa? Me Charmialla remontoimme keittiöt laadukkaasti, vuosien ammattitaidolla. Meiltä onnistuu myös kylpyhuoneremontit sekä säilytysjärjestelmät monenlaisiin tarpeisiin.

23.04.2022
Jaa

Toteutamme keittiöt kaikenkokoisille toimijoille. Asiakkaina voivat olla niin rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloyhtiöt tai taloteollisuus. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua suunnittelusta toimitukseen ja asennukseen.

Nopea toimitus

Keittiöt suunnitellaan aina mittatilaustyönä kohteeseen sopivaksi. Laajasta valikoimastamme löytyy varmasti sopiva ratkaisu jokaiseen kohteeseen. Kotimaiset tuotteemme tulevat Loimaalta, omalta tehtaaltamme. Paikalliset kauppiaamme pitävät huolen siitä, että toimitus on nopea ja kaikki sujuu niin kuin on sovittu. Tämä onnistuu helposti paikallisten varastojen ansiosta.

Miksi valita Charmia?

Charmia tuotteilla on jopa 25 vuoden takuu ja tuotteemme ovat kotimaista laatutyötä. Kaikki tuotteemme ovat laadukkaita ja kestäviä. Laatu on yksi tärkeimmistä arvoistamme, joka on ohjannut tekemistämme jo kahden vuosikymmenen ajan.

Paikalliset varastot, suorat hankintakanavat ja isot ostoerät karsivat ylimääräiset kulut keittiöiden hinnasta. Voitte valita yrityksenne budjettiin sopivat ratkaisut. Nosta kohteesi arvoa helposti ja nopeasti keittiöremontilla. Meiltä onnistuu niin vanhempien kohteiden remontointi kuin myös uudiskohteet. Meiltä saat kaiken tarvitsemasi suunnittelusta lähtien, toimitukseen ja toteutukseen. 

Lue lisää tuotannostamme

Paikallista palvelua

Ketjumme koostuu 13 paikallisesta myymälästä. Paikallinen henkilökunta tuntee alueesi keittiötyylit ja erityispiirteet. Voit olla yhteydessä suoraan paikalliseen kauppiaaseen. Paikalliset varastot mahdollistavat nopean toimituksen tuotteille.


Ota yhteyttä paikalliseen kauppiaaseen

Espoo

Jenna Lehtinen
Jenna Lehtinen
Myymäläpäällikkö
040 180 9011
jenna.lehtinen@charmia.fi

Hämeenlinna

Petri Jokinen
Petri Jokinen
Kauppias
050 496 7502
petri.jokinen@charmia.fi

Jyväskylä

Emilia Nuorala
Emilia Nuorala
Myymäläpäällikkö
045 325 7285
emilia.nuorala@charmia.fi

Kokkola

Janet Ojala
Janet Ojala
Kauppias
050 363 2266
janet.ojala@charmia.fi

Lahti

Juuso Vaari
Juuso Vaari
Kauppias
040-162 0314
juuso.vaari@charmia.fi

Loimaa

Timo Koivula
Timo Koivula
Kauppias
02 763 2277
timo.koivula@charmia.fi

Oulu

Mikko Moilanen
Mikko Moilanen
Myymäläpäällikkö
050 434 6896
mikko.moilanen@charmia.fi

Pori

Petri Viljanen
Petri Viljanen
Kauppias
050 381 5230
petri.viljanen@charmia.fi

Salo

Annina Kalkas
Annina Kalkas
Kauppias
050 412 1230
annina.kalkas@charmia.fi

Tampere

Tuomas Pärssinen
Tuomas Pärssinen
Kauppias
050 445 6399
tuomas.parssinen@charmia.fi

Turku

Jenna Lehtinen
Jenna Lehtinen
Myymäläpäällikkö
040 180 9011
jenna.lehtinen@charmia.fi

Vantaa

Matti Kokkonen
Matti Kokkonen
Kauppias
044 5339337
matti.kokkonen@charmia.fi

Vaasa

Tero Hanhisalo
Tero Hanhisalo
Kauppias
0400 166 777
tero.hanhisalo@charmia.fi

Ota yhteyttä yrityspalveluihimme

Kysy lisää tai pyydä tarjous. Palvelemme mielellämme!