Charmia-viikot <br> ovat täällä taas!

Charmia-viikot
ovat täällä taas!

Myymälät täynnä huippuetuja keittiön ja kiintokalusteiden ostajalle! Etuja mm. altaissa, hanoissa, kivitasoissa, lisävarusteissa, kodinkoneissa ja kylpyhuonekalusteissa.

Hyödynnä edut

Charmia Oulu

Osoite

Idealinja 5, 90410 Oulu

Aukioloajat

Ma-pe 9-17
La 10-14

Puhelin

08 311 5870
050 434 6897 (tuotanto)

Sähköposti

oulu@charmia.fi

Henkilöiden sähköpostit

etunimi.sukunimi@charmia.fi

Varaa maksuton suunnitteluaika
 
 
Yhteydenottopyyntöni koskee (voit valita myös useita):
 
Valitse lähin myymäläsi*
 
 
Tietosuojaseloste

 

Oulussa sinua palvelevat

Charmia-myymälämme tarjoaa vastauksen jokaiseen keittiötarpeeseesi. Ammattitaitoiset suunnittelijat esittelevät sinulle alan viimeisimmät innovaatiot ja trendit.
Tule myymäläämme tekemään maksuton keittiö- tai kylpyhuonesuunnitelma ja ota ensimmäinen askel kohti unelmiesi kotia.

Tervetuloa Oulun Charmiaan!

Tiina Moilanen
Tiina Moilanen
Suunnittelu ja myynti
044 771 5919
tiina.moilanen@charmia.fi

Suvi Schroderus
Suvi Schroderus
Suunnittelu ja myynti
050 434 6895
suvi.schroderus@charmia.fi

Jussi Mustonen
Jussi Mustonen
Suunnittelu ja myynti
044 334 6894
jussi.mustonen@charmia.fi

Henrikki Kurunlahti
Henrikki Kurunlahti
Suunnittelu ja myynti
044 230 2316
henrikki.kurunlahti@charmia.fi

Mikko Moilanen
Mikko Moilanen
Myymäläpäällikkö
050 434 6896
mikko.moilanen@charmia.fi

Jonna Tanttu
Jonna Tanttu
Äitiyslomalla
044 237 1361
jonna.tanttu@charmia.fi

Varasto
Varasto
Paikallinen varasto ja tuontanto
050 434 6897
varasto.oulu@charmia.fi

Juuso Markkanen
Juuso Markkanen
Myyntijohtaja (Oulu, Jyväskylä, Vantaa)
050 355 0007
juuso.markkanen@charmia.fi

Matti Kokkonen
Matti Kokkonen
Kauppias (Oulu, Jyväskylä, Vantaa)
044 533 9337
matti.kokkonen@charmia.fi

Oulun palvelut

Suunnitteluaika

Suunnitteluaika

Tervetuloa tapaamaan paikallinen keittiöasiantuntijasi. Saat runsaasti ideoita ja hyödyllistä tietoa keittiön uusimista varten. Tapaaminen asiantuntijamme kanssa on maksuton.

Mittaus

Mittaus

Autamme sinua mittaamaan keittiötilasi. Saat meiltä selkeän ohjeistuksen, miten keittiötilat mitataan. Tarvittaessa mittaamme keittiön puolestasi.

Asennus

Asennus

Voit tilata asennuspalvelun useimmista myymälöistämme. Jos paikallisella myymälällä ei ole tarjota asennuspalvelua, henkilökunta auttaa sinua löytämään kokeneen asentajan alueeltasi.

Rahoitus

Rahoitus

Saat kauttamme valmiiksi neuvotellun ja joustavan rahoituksen kaiken kokoisten hankintojen tekemiseen. Kysy lisää lähimmästä Charmia-myymälästäsi.

Oulun uutiset

Valitse lähin myymälä

Valinnan avulla muokkaamme sivuston sijaintiisi sopivaksi.